O spolku

Zde naleznete všechny povinné a důležité dokumenty.

Přihláška do spolku

Stanovy spolku

Interní směrnice

Provozní řád

Vznik spolku. Jak to všechno začalo, bylo a nebylo..

Spolek Dance Crew Jistebník byl založen rodiči, kteří se každý den dívali na to, jak jejich děti tancují v obýváku. Rodiče si jednoho dne řekli, že by nebylo špatné, když mají jejich děti pro tanec cit, kdyby tyto děti chodily své taneční kreace rozvíjet někde pořádně, s trenérem a partou dalších dětí. Problém nastal ve chvíli, kdy tito rodiče zjistili, že v Jistebníku a jeho okolí žádné takové tancování není.

Nic není problém, řekli si tito rodiče. „Přece takových tancechtivých dětí“ musí být v okolí vícero. „Pojďme založit vlastní taneční kroužek! Anebo ještě víc! Pojďme založit taneční školu, aby mohly tancovat nejmenší, malí i velcí!“

Tak se tito dva rodiče optali svých kamarádů a sousedů v obci, zdali by jejich děti také chtěly tancovat. A ony chtěly. Dobré zprávy a drby se šíří rychle, zájem byl veliký. Ozvali se také rodiče z okolních měst a vesnic! Tyjo, dobrý! Tancovat se bude! Teď už to jen všechno zařídit..

Domluvili tedy rodiče s paní starostkou obce pronájem velkého sálu v kulturním domě, zajistili taneční trenéry, udělali webové stránky, Facebook, Instagram a začali vyřizovat všechny dokumenty pro založení a registraci spolku u příslušeného soudu. Mezi tím vším tvořili tito rodiče další důležité dokumenty potřebné k fungování tohoto spolku (přihlášky, stanovy, provozní řád…), a potýkali se se zlou byrokracií. Rozhodli se ale nevzdat to! Sami na to však nebyli. Rodičům pomohli jejich rodiče, přátelé a sousedi, kteří šířili zprávu o vznikajícím tancování dále, předávali letáčky, sdíleli a lajkovali všechny statusy na všech sítích. Za to velké díky!

Doufáme, že děti budou taneční lekce bavit víc, než trsání v obýváku, naučí se novým věcem, objeví týmového ducha a najdou nová přátelství.

Za Dance Crew Jistebník
rodič a rodič